top of page

KORUYUCU HEKİMLİK

Koruyucu Hekimlik adına ilk adım aşılama işlemidir. Ruhsatlı depolardan alınan en kaliteli aşılar soğuk zinciri bozulmadan, en ideal aşılama programıyla petlerinize uygulanır. Aşılama programında aksaklık sağlanmaması adına aşı vakti gelen petleriniz için sizlere hatırlatmalar gönderilmektedir.

TEŞHİS VE TEDAVİ

Rutin kontrollerde ya da istenmeyen hastalıklar veya acil durumlarda kliniğimizde yapılan ayrıntılı muayene, kısa sürede konulan teşhis ve doğru tedavi yöntemleri ile dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

CERRAHİ MÜDAHALE

Dostlarımızın cerrahi operasyonlarında, bilgi birikimimiz doğrultusunda, en uygun yöntemi kullanarak, hayat kalitesinin artmasına yardımcı oluyoruz.

EVDE TEDAVİ

Evde veteriner hizmeti, yoğun bir iş ve sosyal hayat yaşayan evcil hayvan sahipleri için sağlamış olduğumuz bir destektir. Evden veteriner hizmeti ile minik dostunuzu evinizde tedavi ediyor ya da evinizden alıyor evinize bırakıyoruz.

ACİL MÜDAHALE

Acil durumlarda gerekli donanımımız ile acil müdahalede bulunmak için kliniğimiz bünyesinde tecrübeli hekimler bulunmaktadır.

DİŞ TEDAVİSİ

Ortodontik tedaviler, plak ve tartar temizliği, diş ve diş eti tedavileri, çene kemiği ve diş çekimi operasyonları uzman hekim kadromuzla klinik bünyemizde yapılmaktadır. Unutulmamalıdır ki ağız ve diş sağlığı onların genel sağlığını çok yakından ilgilendiren önemli bir unsurdur.

YOĞUN BAKIM

Hastalarımızın ihtiyaçlarına göre, tedavi öncesinde ve sonrasında kalması gereken, yoğun bakım ünitemiz mevcuttur.

KISIRLAŞTIRMA

Kliniğimizde kısırlaştırma operasyonu yapılmaktadır. Kısırlaştırma çiftleştirmek istemediğiniz evcil hayvanınız için en iyi uygulamadır. Kısırlaştırılma ile evcil dostunuzun ileriki dönemde meme, rahim ve yumurtalık kanserine yakalanma olasılığını düşürmektedir. En önemlisi istenmeyen, planlanmayan gebeliklerinde önüne geçmektedir.

Evcil dostumuz erkek ise kısırlaştırma operasyonu sayesinde, testis tümörlerinin ve prostat hastalıklarının da önüne geçebilmektedir.

LABORATUVAR

Kliniğimizde;

  • Tam kan tahlili

  • Biyokimya

  • Dışkı Muayenesi

  • Viral Testler

  • Dermatolojik

  • Mikroskobik Parazit tayini

yapılmaktadır.

HOSPİTALİZASYON

Günlük tedavinin yeterli olmadığı hastalarımız için klinikte uzun süreli yatış tedavisi uygulanmaktadır.

MİKROÇİP UYGULAMASI

Mikroçip, özel bir enjektör aracılığıyla dostumuzun iki kürek kemiği arasına gönderilir.
Mikroçipin seri numarası dostumuzun karnesine yapıştırılır.

TIRNAK VE TÜY KESİMİ

Traş ve tırnak kesiminde haftanın 7 günü randevu sistemi ile hizmet vermekteyiz.

bottom of page